7khat
14 مرداد 1401 - 16:59

خسارت های ناشی از سیل برای مردم جبران شود

امام جمعه بوشهر گفت: سیل اخیر خسارت‌های فراوانی را در استان به مردم وارد کرده است پس برای جبران خسارت‌های مردم باید اقدامات کارشناسی انجام شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های امروز نماز جمعه بوشهر با اشاره به استقبال و حضور گسترده مردم در آئین‌های مذهبی مانند عزاداری‌های ایام محرم و مراسم شیرخوارگان حسینی اظهار داشت: در جریان سیل هفته گذشته در استان بوشهر شاهد خدمات‌دهی گروه‌های جهادی و مردمی بودیم؛ در این راستا از همه گروه‌های دست اندرکار در خدمت‌رسانی به مردم تقدیر می کنم.

امام جمعه بوشهر افزود: سیل اخیر خسارت‌های فراوانی را در استان وارد کرده است و برای جبران خسارت‌های مردم باید اقدامات کارشناسی انجام شده و هر چه سریع‌تر خسارت‌ها جبران شود.

نماینده ولی فقیه در بوشهر ادامه داد: اجرای برنامه‌های پیشگیری از سیل بسیار مهم و ضروری است و پیشگیری با حداقل امکانات امکانپذیر است اما اگر حادثه رخ داد جبران آن نیازمند پنج برابر اعتبار بیشتر است.

وی با اشاره به روز خبرنگار، نقش خبرنگاران و رسانه‌ها در مقابله با دسیسه‌های دشمن را بسیار مهم دانست و گفت: دشمن می‌خواهد که مردم از هویت دینی خود فاصله بگیرند و از مهمترین جلوه‌های مقاومت در برابر استکبار جهاد تبیین است بنابراین جهاد تبیین مهم‌ترین رسالت رسانه‌ها و خبرنگاران در شرایط کنونی است.

انتهای پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 536991